ویلچرها وسایل ساده ای هستند که اغلب از اجزای متعددی چون چرخ و صندلی و ... تشکیل شده اند و این امکان را به کاربر میدهند که به راحتی از پله ها بالا و پائین بروند ، از سنگ ریزه ها عبور کنند و حتی به قفسه های بالا دسترسی داشته باشند و هر چه زاویه صندلی بزرگتر باشد ثبات بیشتر خواهد بود اما باید در نظر داشت ویلچر خطر ابتلا به زخم بستر را افزایش میدهد.

ویلچر

ویلچر که به عنوان صندلی چرخدار نیز شناخته می شود، به صندلی هایی گفته می شود که در زیر آن چرخ هایی وجود دارد و معمولاً دارای مکانیزم قفل است. ویلچر یکی از مهم ترین و قدیمی ترین وسایلی است که برای جابجایی بیماران و افراد ناتوان به کار می رود. اگر در انتخاب درست شک دارید، می توانید از پزشک یا فیزیوتراپیست کمک بگیرید. انتخاب نوع صندلی بستگی به تعادل شما در هنگام نشستن دارد، برای مثال، باید در نظر گرفته شود که آیا برای استفاده از بازوهای خود به حمایت خارجی نیاز دارید، یا اینکه آیا به روشی مکانیکی برای بالا بردن باسن نیاز دارید، آیا در معرض خطر درد زیر قرار دارید. فشار.. یا هنگام نشستن روی تخت با مشکل مواجه می شوید؟

ویلچر

فروش ویلچر

محصولات مونوچیر کیفیت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل قیمت های نسبتاً بالاتری دارند. این ویلچر قادر است سرعت بسیار خوب و قدرت بالایی را ارائه دهد، همچنین برادر آن به نام ویلچر گاما XL45 نیز برای کسانی طراحی شده است که عرض نشستن زیادی دارند. این نوع ویلچرها قدرت مانور بالایی به کاربر می دهند. موقعیت ایده آل این است که اگر بازوی خود را در کنار بدن خود آزاد نگه دارید، کف دست شما باید به بالای عصا برسد.

خرید ویلچر مونوچیر

ویلچرهای دستی که توسط کاربر به حرکت در می آیند مجهز به چرخ های بزرگ هستند. از طرفی قابلیت جمع شدن دسته ویلچر باعث می شود تا بتوان از آن به عنوان تشک برای غذا خوردن یا نشستن استفاده کرد و راحتتر از روی ویلچر بلند شد. بدنه آن از آلومینیوم ساخته شده است که آن را سبک و سبک کرده است. تمامی قسمت ها مانند صندلی برای نشستن و زیرپایی برای قرار دادن پاها برای راحتی بیشتر لایه لایه هستند.

تنوع این گزینه‌ها از ساده‌ترین نوع صندلی‌های خلبان تا پیچیده‌ترین شکل‌های صندلی که قابلیت چرخش، کج کردن، بالا بردن پاها را دارند، متغیر است. در مجموع سه نوع از این محصولات وجود دارد که به آنها یونیت چرخ متحرک می گویند. چنین ویلچرهایی معمولاً خیلی سنگین هستند و بلند کردن آنها دشوار است.

قیمت ویلچر تاشو

در گذشته، ویلچرهای معمولی قیمت کافی به نظر می رسیدند، اما به تدریج مشکلات آنها آشکار شد. ویلچرهای دستی – این نوع ویلچرها با دو هدف طراحی می شوند: یا کاربر ویلچر را حرکت می دهد یا شخص دیگری آن را هل می دهد.

ویلچرهای کودکان دارای گزینه های چرخ عقب بیشتری نسبت به ویلچرهای معمولی هستند و می توانند از 12 تا 24 اینچ باشند. اندازه و دستورالعمل برای استفاده ایمن مهم است.