بازسازی سقف با کناف

بازسازی سقف با کناف، صفحاتی با روکش گچی می باشد که زیر سازی فولادی دارد و به سقفی از جنس بتون وصل می شود. اسفاده از کناف باعث کاهش ارتفاع سقف شده و می توانید با استفاده از هالوژن ها نور پردازی مناسبی را انجام دهید. شما می توانید با استفاده از کناف هر طرح دلخواهی را بر روی آن پیاده کنید.

این نوع دیوارها نسبت به دیوارهای معمولی خیلی سبک تر بوده و باعث کاهش بار مرده ساختمان می شود. در نتیجه در مواقع زلزله کمترین میزان خرابی و آسیب را خواهند داشت. در ضمن باعث تسهیل دسترسی به تاسیات الکتریکی و مکانیکی می شوند.


اجرای سقف کاذب و کناف


این دیوارها پس از نصب، رنگ آمیزی می شوند. در این صورت نیازی به خاک و گچ دیگر نیست. در نهایت برای به دست آوردن سطح صاف، با کمک نوار درزگیر، بتونه می شود. این نوار موجب مسطح شدن و جلوگیری از ایجاد ترک بر روی دیوار می شود.


قابلیت کناف در بازسازی ساختمان


1-قابل اجرا بودن بر روی سطوح مختلف: این نوع پارتیشن ها بر روی سنگ و سرامیک هم قابل اجرا می باشند.
2- ترمیم پذیری: در این نوع سقف های کاذب می توان برای اضافه کردن چراغ های گردبر و چراغ های سقفی نصب کرد. حتی میتوان گردبرهای قدیمی را پر نمود.
3- امکان تغییر فضای قدیمی به فضای جدید: با استفاده از کناف می توان بدون هیچ گونه جوشکاری و تخریب، دکورهای قدیمی را پوشش داد و دکور جدید را ایجاد نمود.


مزیت کناف در بازیافت


-این پوشش های گچی قایلیت بازیافت بالایی دارند و موجب کاهش نخاله های ساختمانی خواهند شد


نتیجه پایانی


با توجه به مزایای بی شماری که کناف ها در بازسازی دیوارها و سقف دارند و همچنین قیمت مناسب آنها به شما پیشنهاد می شود برای بازسازی سقف و دیوارها از این نوع پوشش های گچی استفاده نمایید.