سقف باریسول

سقف باریسول، امروزه دکوراسیون نقش مهمی در محیط داخلی دارد. درحقیقت دکوراسیون به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شود. طراحی سقف ها نمونه ای از طراحی داخلی می باشد، که می توان از طریق گچ بری، کناف یا باریسول طراحی کرد.

ممکن است بارها و بارها اصطلاح آسمان مجازی را شنیده باشید. باریسول یا همان آسمان مجازی طراحی مدرن و پیشرفته سقف محسوب می شود.


سقف باریسول


سقف باریسول، یک فناوری مدرن در زمینه ساخت و ساز هستند که راه حلی رضایت بخش در تغییر دکوراسیون می باشد. باریسول نوعی ورق پی وی سی غیرقابل اشتعال است که از ترکیب درصد بیشتری پی وی سی و درصد کمتری پلاستیک تولید می شود. سقف باریسول را می توان جزء سقف کاذب به شمار آورد که برای اولین بار توسط شرکت فرانسوی باریسول ابداع شد. سقف باریسول به عنوان سقف های کششی یا کشسان نیز شناخته می شود. سقف باریسول یا همان آسمان مجازی علاوه بر ضداشتعال بودن، عایقی در برابر گرما،سرما و رطوبت می باشند. از سقف باریسول می توان جهت نصب بر روی دیوار یا سقف اجرا کرد. همچنین سقف باریسول در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار موجود می باشد. استفاده از سقف باریسول در بازسازی ساختمان زیبایی محیط را دوچندان می کند.


سقف کششی باریسول


سقف کششی باریسول، نصب و اجرای این نوع سقف بسیار آسان بوده و در مدت زمان کمی قابل نصب و اجرا می باشد. از جمله مزایای این سقف ها این است که به راحتی جدا می شوند، و می توانید پس از مدتی از آن ها استفاده کنید. علاوه بر ایجاد زیبایی در دکوراسیون، از کاربرد های سقف کششی باریسول پوشش دادن اتصالات ساختمانی موجود در سقف و دیوار می باشد. نصب سقف کششی باریسول به وسیله ریل های کوچک نگه دارنده سقف باریسول است، که پس از اتمام کار دیده نمی شود. همچنین نصب این سقف ها هیچ گونه خرابی و سوراخی به همراه ندارد. اگر قصد بازسازی منزل تان را با صرف کمترین هزینه دارید، به کارگیری سقف های کششی باریسول گزینه مناسبی جهت تغییر نمای دکوراسیون می باشد.

 

نتیجه گیری


سقف های باریسول یا همان آسمان مجازی قابلیت نورپردازی های مختلف را نیز دارند. باریسول امکان انتخاب طرح و نقش های متنوع را به شما می دهد. با باریسول فضای دلخواه تان را ایجاد کنید.