دسته بندی و طبقه بندی انواع سایبان برقی براساس محل استفاده

دسته بندی و طبقه بندی انواع سایبان برقی براساس محل استفاده، از سایبان های برقی در مکان های مختلفی استفاده می شود و کاربردهای متفاوتی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع آنها براساس محل کارکرد و استفاده آنها بپردازیم. با ما همراه باشید.

انواع سایبان برقی براساس محل کاربرد

  • سایبان برقی پارکینگ

مشکل کثیف شدن ماشین همیشه برای افرادی که خودرو خود را در حیاط و فضای آزاد پارک می کنند وجود دارد. این افراد مجبورند مدام جهت تمیز کردن ماشین به کارواش مراجعه نمایند. اما داشتن یک سایبان برقی مخصوص پارکینگ می تواند این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند. سایبان به شما این امکان را می دهد تا خودرو خود را از بارش برف و باران و همچنین فضولات پرندگان در امان نگه دارید.

این نوع سایبان برقی را می توانید در حیاط یا محل کار نصب کنید و محل پارک کردن خودرو خود را سقف دار نمایید. ابعاد و اندازه این سایبان ها مطابق با محل پارک خودرو می باشد و در طرح ها و رنگ های گوناگون و براساس سلیقه مشتری ساخته می شود.

  • سایبان برقی پنجره

این نوع سایبان برقی را می توانید در جلوی پنجره و بر روی دیوار نصب نمایید تا شدت نور خورشید را کاهش دهد. سایبان برقی برای اتاق هایی که بسیار نورگیر هستند، گزینه مناسبی می باشد. همچنین این سایبان ها سبب می شوند تا شیشه های پنجره در برابر باران و برف تمیز بمانند.

  • سایبان برقی بالکن

اگر در محل رستوران یا منزل خود می خواهید از بالکن استفاده های مفیدتری نیز بکنید، پیشنهاد ما استفاده از سایبان بالکن می باشد. سایبان برقی بالکن مقاومت بسیار خوبی در برابر باد و باران و نور خورشید دارد و به خنک شدن فضای شما کمک زیادی می کند.

با استفاده از این ابزار مدرن و شیک می توانید محلی زیبا را برای پذیرایی از مهمانان محیا کنید و اوقات شادی را بگذرانید. در زیر این سایبان می توانید از گل ها و گیاهان نیز نگهداری نمایید و از هوای آزاد لذت ببرید.

  • سایبان برقی مغازه

زیبا بودن ورودی مغازه ها و ویترین فروشگاه ها اهمیت بسیاری دارد. استفاده از سایبان برقی مغازه می تواند علاوه بر شیک و زیبا شدن ورودی، سبب خنکی مغازه و سالم ماندن محصولات در برابر نور مستقیم خورشید شوند.

باز و بسته کردن سایبان های برقی به اهرم نیازی ندارد و تنها با یک ریموت قابل حل می باشد. شما همچنین می توانید با استفاده از این سایبان ها با یک تیر، دو نشان بزنید. می توانید بر روی سایبان برقی را با تبلیغ پر کنید و از آن به عنوان سایبانی تبلیغاتی استفاده نمایید.