ایده های طراحی کابینت استیل برای آشپزخانه

ایده های طراحی کابینت استیل برای آشپزخانه، امروزه کابینت استیل بدون شک از جمله گران قیمت ترین و مدرن ترین انواع کابینت محسوب می شود که طرفداران خاص خود را دارد. این کابینت ها در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم هستند و فضایی شیک و مدرن را برای آشپزخانه به ارمغان می آورند. در این مقاله ما قصد داریم ایده های طراحی کابینت استیل در آشپزخانه را بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا با تعدادی از این ایده ها آشنا شوید.

ایده های طراحی کابینت استیل برای آشپزخانه

  • کابینت استیل مدل جزیره

می توانید قسمت جزیره آشپزخانه خود را از جنس استیل ضد زنگ بسازید و در زیر آن چند کشو و کابینت با دستگیره های مخفی را تعبیه کنید. استفاده از گاز استیل یا ظرفشویی از همین جنس بر روی جزیره می تواند ایده ای جذاب باشد و آشپزخانه شما را به محلی مدرن و امروزی تبدیل کند.

  • ترکیب کابینت استیل با کابینت ام دی اف

اگر به فکر ایجاد یک طراحی خاص و منحصربفرد برای آشپزخانه خود می گردید، ترکیب کابینت استیل با ام دی اف می تواند ایده ای خلاقانه محسوب شود. در این نوع طراحی می توانید نقطه کانونی آشپزخانه را با کابینت استیل و دو طرف آن را با کابینت ام دی اف طراحی کنید.

همچنین می توانید کابینت های یک طرف را استیل و طرف دیگر را ام دی اف بزنید. ایده های بسیار زیادی در ترکیب دو جنس متفاوت کابینت وجود دارد. بهتر است با یک طراح حرفه ای در این مورد صحبت کنید و در نهایت طبق سلیقه خود و نظر طراح، ایده ای جذاب و منحصربفرد را اجرا نمایید.

  • کابینت استیل با درب شیشه ای

از دیگر ایده های طراحی کابینت استیل، استفاده از درب کابینت هایی از جنس شیشه به جای استیل می باشد. استفاده از کابینت تمام استیل برای آشپزخانه می تواند فضایی بسیار براق را بوجود آورد که چشم را می زند.

بنابراین ترکیب کابینت استیل با سایر المان ها می تواند از این خیرگی بکاهد و فضا را متعادل تر کند. درب کابینت شیشه ای نمای بسیار زیبایی به کابینت های استیل می بخشد و زیبایی آن را دو چندان می نماید.

  • آشپزخانه تمام استیل

در آشپزخانه تمام استیل، تمام المان های آن از جمله کابینت، گاز، یخچال و لباسشویی از استیل یا به رنگ استیل می باشند. از این طراحی معمولا در رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها و کترینگ ها استفاده می شود، زیرا بهداشت محیط در این مکان ها بسیار مهم است و اجزای آشپزخانه باید به گونه ای طراحی شوند که قابل شستشو باشند و به راحتی خراب نشوند.

  • اکسسوری کابینت استیل

اکسسوری کابینت المان هایی بسیار جذاب هستند که علاوه بر زیبایی، به منظور کاربرد مفید از فضا مورد استفاده قرار می گیرند. اکسسوری های کابینت استیل بسیار زیبا هستند. شما می توانید از آبچکان های استیل، سبدهای سوپرمارکت استیل، درب کابینت هایی با مجیک کرنر و آویزهای استیل استفاده نمایید.

 

پ