آشنایی با نسل جدید دستگاه دورکن و نحوه کارکردن با آن

آشنایی با نسل جدید دستگاه دورکن و نحوه کارکردن با آن، در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه کارکردن با اره دورکن آشنا کنیم. همچنین در انتها به نسل جدید این دستگاه ها نیز اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با نسل جدید دستگاه دورکن و نحوه کارکردن با آن

برای کار با پولیشر چه نکات ایمنی را باید رعایت کرد؟

برای کار با پولیشر چه نکات ایمنی را باید رعایت کرد؟، دستگاه پولیش یا پولیشر از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از: پد یا برس، مخزن آب تمیز و دسته قابل تنظیم. این دستگاه دستگاه پیچیده ای نیست و کار کردن با آن آسان است. اما در این مقاله ما قصد داریم نحوه کارکردن با آن را به شما آموزش دهیم. همچنین در ادامه به بررسی تفاوت های آن با زمین شوی صنعتی و واکس خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: برای کار با پولیشر چه نکات ایمنی را باید رعایت کرد؟

کاربردهای آچار بکس چیست و برای خرید آن به چه مواردی باید توجه کرد؟

کاربردهای آچار بکس چیست و برای خرید آن به چه مواردی باید توجه کرد؟، آچار بکس توان بیشتری در مقایسه با دست انسان داشته و می تواند تعداد پیچ بیشتری را در زمانی بسیار کوتاه باز کند یا ببند؛ به‌خصوص پیچ‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت‌تر است. آچار بکس انواع مختلفی داشته که برای کارهای متفاوتی ساخته شده‌اند اما مکانیزم همه‌ی آن‌ها ثابت بوده و با نیرویی انفجاری یا ضربه‌ای که به وسیله‌ی باد، برق یا باتری تأمین می‌شود، گشتاور یا نیروی گردشی لازم برای کار را فراهم می‌کنند. با ما همراه باشید تا در ادامه با کاربرد این آچارها و راهنمای خرید آنها آشنا شوید.

ادامه مطلب: کاربردهای آچار بکس چیست و برای خرید آن به چه مواردی باید توجه کرد؟

آشنایی با انواع پولیشر و نکات مهم برای خرید آن

آشنایی با انواع پولیشر و نکات مهم برای خرید آن، اولین چیزی که با شنیدن کلمه پولیش به ذهن‌مان خطور می‌کند، پولیش‌کاری ماشین است. پولیشر دستگاهی صنعتی بوده که از آن برای جلا دادن به سطوح مختلف مانند انواع کف پوش، سنگ، سرامیک، بتن و ترمیم سطح بدنه خودرو استفاده می‌شود. این دستگاه با داشتن مخزن آب تمیز برای شستشو و جلادهی بسیار ایده آل است. با ما همراه باشید تا با انواع پولیشر و نکاتی که به هنگام خرید آن باید مد نظر قرار دهیم آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع پولیشر و نکات مهم برای خرید آن

آشنایی با انواع آچار بکس

آشنایی با انواع آچار بکس، باز کردن پیچ زنگ زده، باز کردن و بستن پیچ‌ها در فضای تنگ یا زاویه‌ای نامناسب، شکستن ابزار و … همه از مشکلاتی است که همه ما مخصوصا افراد حرفه‌ای مانند تعمیرکاران و تمام کسانی‌که هر روز با پیچ و مهره سروکار دارند به نوعی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و اهمیت این موضوع زمانی مشخص می‌شود که نیرو یا زمان کافی برای باز کردن پیچ نداریم. تمام این موارد ضرورت استفاده از آچار بکس را مشخص می‌کند. در این مقاله ما قصد داریم شما را با انواع آچاربکس آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع آچار بکس