لیزر الکساندرات در کرج 
 لیزر الکساندرات در کرج 

لیزر الکساندرایت در کرج، مناسب پوست هایی با خصوصیات مختلف می باشد و جوابدهی بالای این دستگاه در رفع موهای زائد برای همه اثبات شده است. بر کسی پوشیده نیست که زیبایی ظاهری تا چه اندازه می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس و جایگاه در اجتماع شود. این اعتماد به نفس در روابط کاری، چه در امور اجتماعی و حتی زندگی خانوادگی تاثیر مثبتی می گذارد.

شاید برای افزایش اعتماد به نفس سبب شود تا لیزر الکساندرایت در کرج را انتخاب کنید. اشخاص برای داشن حس خوب نسبت به خودشان سالیانه هزینه قابل توجهی را برای حفظ و افزایش زیبایی خود خرج می کنند.

 لیزر الکساندرایت در کرج 

 

لیزر الکساندرایت در کرج

 

بعد از آنکه استفاده از لیزر به عنوان جایگزینی برای روش های سنتی مطرح شد، روش و دستگاه های متعددی از جمله لیزر الکساندرات در کرج پا به این عرصه گذاشتند که هر کدام مزایا و معایبی با خود به همراه داشتند. اما در میان همه این روش ها روشی در سالیان اخیر روی کار آمد که موجب تحولی در زمینه رفع موهای زائد بدن شد. این روش محبوب لیزر الکساندرایت در کرج بود که خیلی سریع گوی رقابت را از سایر روش ها ربود.

 اساس کار در لیزر الکساندرایت در کرج

روش کار لیزر الکساندرایت در کرج، در رفع موهای زائد به طور کلی ارسال پرتوهای لیزر به بافت هایی است که موجب رویش موهای زائد می شوند. اما نکته مهم اینجاست که از طرفی هر چقدر طول موج پرتوهای لیزر بالاتر باشد، قدرت نفوذ آن نیز بالاتر است و اما از طرف دیگر نباید این نفوذ به قدری بالا باشد که به بافتهای اصلی پوست آسیب جبران ناپذیر وارد کند. در روش لیزر الکساندرایت در کرج که با عبور نور از کریستال الکساندرایت بوجود می آید. این پرتو ۷۵۵ نانومتر طول موج دارد. این طول موج یک طول موج ایده آل برای پوست شماست، زیرا نفوذ آن به پوست حداقل است و بدون آسیب زدن به پوست شما بافت موهای زائد را با قدرت مناسبی از بین می برد.

مزایا در لیزر با  لیزر الکساندرایت در کرج

مزایا لیزر الکساندرایت در کرج، نفوذ نور با طول موج بسیار مناسبی به پوست است که موجب عمق بیشتر آن می شود و از این رو موهای زائد با سرعت و اثربخشی بیشتری از بین می رود. در دستگاه لیزر الکساندرایت در کرج آسیب کمتری به پوست وارد می شود. علت این است که جذب نور سلول های ملانین موجود در پوست، با سرعت کمتری اتفاق می افتد. این ویژگی در صورت نفوذ، پرتو لیزر می تواند بر روی پوست اثرات منفی بسیاری بگذارد. علت ترس بسیاری از افراد از رفع موهای زائد به کمک لیزر این است که مبادا لیزر، آسیب عمده ای به پوست آن ها وارد کند.

عوارض جانبی روش لیزر الکساندرایت در مقایسه با سایر روش های لیزری کمتر است. سطح درد گزارش شده توسط کاربران این روش در مقایسه با سایر گزینه های لیزر درمانی کمتر اعلام می شود. ژل های خنک کننده ای در این روش استفاده می شود که موجب سوزش کمتر پوست و کاهش چشمگیر عوارض این روش می شود. این ژل خنک کننده کارکردی فوق العاده دارد که موجب استقبال بسیاری از این لیزر الکساندرایت در کرج شده است.